Regioninės tarybos

Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos nariai

  1. Zita Mackevičienė, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
  2. Audronė Pajarskienė, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkės pavaduotoja, Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
  3. Kęstutis Stadalnykas, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkės pavaduotojas, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas
  4. Aušra Butkauskienė, Biržų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
  5. Rasa Juodagalvienė, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
  6. Jurga Roličienė, Jonavos kultūros centro etnokultūros specialistė-režisierė
  7. Gediminas Andrašiūnas, Joniškio kultūros centro Jakiškių ir Kirnaičių skyrių renginių režisierius
  8. Nijolė Adukonienė, Kaišiadorių kraštotyros muziejus, vyriausioji fondų saugotoja
  9. Vilius Marma, Raudondvario kultūros centro etnografas
  10. Alma Pustovaitienė, Kupiškio kultūros centro etnografė
  11. Gintautas Matkevičius, Molėtų rajono savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas
  12. Remigijus Vilys, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
  13. Vitalija Vasiliauskaitė, Panevėžio kraštotyros muziejaus vyresnioji muziejininkė
  14. Daiva Adamkavičienė, Pasvalio Svalios progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė
  15. Renata Budrienė, Pakruojo kultūros centro direktorė
  16. Germantė Jucevičiūtė-Kluzcynska, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vyriausioji specialistė
  17. Janina Komkienė, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
  18. Vita Majerienė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
  19. Regina Mikštaitė-Čičiurkienė, Nalšios muziejaus direktoriaus pavaduotoja etninės kultūros veiklai
  20. Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė, Ukmergės kultūros centro etninės kultūros specialistė
  21. Asta Sieliūnienė, Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja
  22. Ilona Vaitkevičienė, Zarasų krašto muziejaus direktorė
  23. Giedrė Šukytė, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyr. specialistė
  24. Lina Vilienė, Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vedėja
  25. Ala Beliajeva, Radviliškio pradinės mokyklos mokytoja ekspertė
  26. Jonas Vaiškūnas, Molėtų krašto muziejaus Dangaus šviesulių stebyklos vadovas, tinklaraščio www.alkas.lt redaktorius
  27. Violeta Aleknienė, Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė
  28. Džiuljeta Morkūnienė, Panevėžio Romuvos sąjungos narė
  29. Marius Semaška, Sirvėtos regioninio parko vyriausiasis kraštotvarkininkas
  30. Dalia Urbonienė, Tradicinių amatų klubo „Svirnas“ vadovė
X