Regioninės tarybos

Aukštaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos nariai

1.

Zita Mackevičienė

Utenos r. savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė

Utenos r. savivaldybė

2.

Giedrė Šukytė

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko Informacijos ir kultūros paveldo skyriaus vyr. specialistė

Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direkcija

3.

Audronė Pajarskienė

Anykščių r. savivaldybės administracijos vyr. specialistė turizmui ir kultūrai

Anykščių r. savivaldybė

4.

Lina Vireliūnienė

Biržų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė

Biržų r. savivaldybė

5.

Rasa Juodagalvienė

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė

Ignalinos r. savivaldybė

6.

Rasa Libienė

Jonavos krašto muziejaus etnokultūros specialistė

Jonavos r. savivaldybė

7.

Vita Vitkauskienė

Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus muziejininkė

Joniškio r. savivaldybė

8.

Nijolė Adukonienė

Kaišiadorių krašto muziejaus vyriausioji fondų saugotoja, etnologė

Kaišiadorių r. savivaldybė

9.

Jolanta Balnytė

Kauno r. Ramučių kultūros centro etnokultūros specialistė

Kauno r. savivaldybė

10.

Kęstutis Stadalnykas

Kėdainių r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas

Kėdainių r. savivaldybė

11.

Alma Pustovaitienė

Kupiškio kultūros centro etnografė

Kupiškio r. savivaldybė

12.

Jonas Vaiškūnas

Molėtų krašto muziejaus Etnografinės sodybos ir dangaus šviesulių stebyklos vedėjas, dienraščio www.alkas.lt vyr. redaktorius

Molėtų r. savivaldybė

13.

Lina Vilienė

Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vedėja

Panevėžio miesto savivaldybė

14.

Remigijus Vilys

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas

Panevėžio r. savivaldybė

15.

Vitutė Povilionienė

Pasvalio krašto muziejaus direktorė

Pasvalio r. savivaldybė

16.

Petras Blaževičius

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas

Rokiškio r. savivaldybė

17.

Vita Majerienė

Širvintų r. savivaldybės Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vyr. specialistė

Širvintų r. savivaldybė

18.

Regina Mikštaitė-Čičiurkienė

Reškutėnų tradicinių amatų centro Etninės veiklos skyriaus vedėja, etnologė

Švenčionių r. savivaldybė

19.

Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė

Ukmergės kultūros centro etnokultūros specialistė

Ukmergės r. savivaldybė

20.

Asta Sieliūnienė

Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja

Visagino miesto savivaldybė

21.

Ramutė Kežienė

Kupiškio r. Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Etninės kultūros ugdytojų asociacija

22.

Violeta Aleknienė

Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė

Lietuvos savivaldybių muziejų asociacija

23.

Laimutis Vasilevičius

Lietuvai pagražinti draugijos Panevėžio skyriaus valdybos narys, Panevėžio romuvos vaidila

Lietuvai pagražinti draugija

24.

Rima Vitaitė

Bendrijos „Sėla“ pirmininkė, Zarasų kultūros centro Etninės veiklos skyriaus vedėja

Bendrija „Sėla“

25.

Elena Kiškienė

Tautodailininkė,  Utenos vaikų folkloro ansamblio „Kupolytė“ vadovė

Utenos tradicinių amatų centras „Svirnas“

   26.

Renata Budrienė

Pakruojo kultūros centro direktorė

Pakruojo r. savivaldybė

X