Regioninės tarybos

Dzūkijos (Dainavos) etninės kultūros globos tarybos nariai

  1. Jurgita Osinskienė, Alytaus rajono savivaldybės, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė).
  2. Marta Šliumpienė, Birštono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė
  3. Lina Balčiūnienė, Druskininkų kultūros centro etnografė
  4. Rūta Vaičekonytė-Chveduk,Kietaviškių seniūnijos kultūrinių renginių organizatorė
  5. Neringa Rasiulienė, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė etnokultūrai
  6. Vytuolis Valūnas, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
  7. Regina Svirskienė, Varėnos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus patarėja
  8. Inga Kudarauskienė, Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė
  9. Virginija Žitkauskienė, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ meninio ugdymo pedagogė
  10. Aušra Plytninkaitė, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorė
  11. Virginija Vitunskaitė, Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos direktorė
  12. Gražina Blekaitienė, Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykos bibliotekos vedėja
  13. Gintarė Markevičienė, Alytaus krašto muziejaus dailininkė
  14. Juozas Žitkauskas, Vilniaus dzūkulių“ asociacijos pirmininkas
  15. Irutė Eidukienė, Dieveniškių istorinio regioninio parko vyr. specialistė (kultūrologė)
  16. Ilona Šedienė, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos direktorė
  17. Virginija Pugačiauskienė, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos istorikė
  18. Eglė Liškevičienė, Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialo praktinė mokytoja
  19. Daina Pledienė, Lazdijų krašto muziejaus direktorė
  20. Romualdas Povilaitis, Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinio padalinio pirmininkas
  21. Audronė Lampickienė, Sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė
  22. Onutė Drobelienė, Margionių kaimo bendruomenės narė
  23. Dominyka Semionovė, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos pirmininkė,
  24. Dalia Mockevičienė, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinės mokyklos mokytoja, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos narė
  25. Miglė Dalgedaitė-Lučiūnė, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos valdybos pirmininkė, sertifikuota duonos kepėja, edukacijų vedėja
  26. Vaida Naruševičiūtė, Varėnos kultūros centro vyr. folkloro specialistė, folkloro „Žeiria“ vadovė
  27. Marius Galinis, Varėnos kultūros centro renginių vedėjas
  28. Algirdas Juškevičius, Tautodailininkas, drožėjų būrelio vadovas
X