Regioninės tarybos

Mažosios Lietuvos regioninės etninės kultūros globos tarybos nariai

1.

Vilma Griškevičienė, Mažosios Lietuvos tarybos pirmininkė

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja

Šilutės rajono savivaldybė

2.

Vygantas Vareikis

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys

Klaipėdos miesto savivaldybė

3.

Virginija Mataitienė

Klaipėdos miesto savivaldybės Etnokultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkė

Klaipėdos miesto savivaldybės Etnokultūros centras

4.

Nijolė Sliužinskienė

Klaipėdos miesto savivaldybės Etnokultūros centro direktorė

Klaipėdos miesto savivaldybės Etnokultūros centras

5.

Silva Pocytė

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto direktorė

Klaipėdos universitetas

6.

Raimonda Nabažaitė

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto jaunesnioji mokslo darbuotoja

Klaipėdos universitetas

7.

Zita Genienė

Klaipėdos m. savivaldybės Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus Istorijos skyriaus vedėja

Klaipėdos miesto savivaldybės Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

8.

Indrė Skablauskaitė

Šilutės Hugo Šojaus kraštotyros muziejaus direktorė

Šilutės rajono savivaldybė

9.

Birutė Servienė

Rusnės salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė

Šilutės rajono savivaldybė

10.

Saulius Sodonis

Internetinio laikraščio „Šilainės kraštas“ redaktorius ir sudarytojas

Šilutės kraštotyros draugija

11.

Liudvika Burzdžiuvienė

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus direktorė

Pagėgių savivaldybė

12.

Aksavera Mikšienė

Pagėgių savivaldybės kultūros centro etninės veiklos specialistė

Pagėgių savivaldybės Kultūros centras

13.

Giedrė Skipitienė

Rambyno regioninio parko direkcijos vyr. specialistė-kultūrologė

Rambyno regioninis parkas

14.

Edita Barauskienė

Lietuvininkų bendrijos „Mažoji Lietuva“ pirmininkė

Lietuvininkų bendrija „Mažoji Lietuva“

15.

Vytautas Gocentas

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos fondo plėtros skyriaus vadovas

Lietuvininkų bendrija „Mažoji Lietuva“

16.

Arvydas Griškus

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius

Jurbarko rajono savivaldybė

17.

Jolita Latakienė

Klaipėdos r. savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė

Klaipėdos rajono savivaldybė

18.

Lilija Kerpienė

Dovilų etnokultūros centro direktorė

Klaipėdos rajono savivaldybė

19.

Elena Tarvainienė

Neringos savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyr. specialistė

Neringos savivaldybė

20.

Virginija Burbienė

Neringos savivaldybės Liudviko Rėzos kultūros centro direktoriaus pavaduotoja

Neringos savivaldybė

21.

Edmundas Mažrimas

Tauragės r. kultūros centro Paveldo skyriaus vadovas

Tauragės rajono savivaldybė

X