Regioninės tarybos

Žemaitijos etninės kultūros globos tarybos nariai

  1. Virginijus Jocys, Žemaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkas, Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas
  2. Juozas Pabrėža, Žemaitijos tarybos pirmininko pavaduotojas, Šiaulių universiteto Regionų plėtros vyresnysis mokslo darbuotojas, docentas
  3. Rūta Vildžiūnienė, Žemaitijos tarybos pirmininko pavaduotoja, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros docentė
  4. Aldona Kuprelytė, Žemaitijos tarybos pirmininko pavaduotoja, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos Gamtos ir kultūros paveldo skyriaus vedėjo pavaduotoja
  5. Kristina Urniežienė, Akmenės rajono savivaldybės skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus bibliotekininkė,
  6. Arvydas Griškus, Jurbarko krašto kultūros centro direktorius
  7. Nomeda Jokubauskienė, Kelmės rajono savivaldybės kultūros centro laikinai einanti direktorės pareigas
  8. Alma Slušnytė, Klaipėdos rajono savivaldybės Vėžaičių kultūros centro direktorė
  9. Irma Žąsytienė, Kretingos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
  10. Jurgita Šilinskytė, Mažeikių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
  11. Diana Kanclerė, Klaipėdos Meno psichologijos centro muzikos pedagogė
  12. Silvija Čižaitė-Rudokienė, Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros  ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė
  13. Aida Liutikienė, Rietavo savivaldybės kultūros centro meno vadovė
  14. Vita Pajarskienė, Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus folkloro ansamblio vadovė
  15. Diana Martinaitienė, Šiaulių miesto savivaldybės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai
  16. Birutė Poškienė, Šiaulių rajono savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorė
  17. Irmina Kėblienė, Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro direktorė
  18. Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė
  19. Iridija Mockienė, Tauragės kultūros centro padalinių rajone vadovė
  20. Rita Macijauskienė, Telšių rajono savivaldybės kultūros folkoristė, vaikų ansamblio „Čiučiuruks“ vadovė
  21. Laima Kelmelienė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkė
  22. Lina Misiulytė, Pagramančio regioninio parko kultūrologė
  23. Sigita Milvidienė, Šiaulių „Aušros“ muziejaus etnografijos skyriaus vedėja
  24. Linas Šedvilas, Varnių regioninio parko vyriausiasis specialistas
  25. Jolanta Skurdauskienė, Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja
  26. Paulius Vaniuchinas, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos kancleris
X