Regioninės tarybos

Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos nariai

  1.  

Rūta Vildžiūnienė, Žemaitijos tarybos pirmininkė

Klaipėdos universiteto Menų  akademijos Muzikos katedros docentė

Klaipėdos universitetas

  1.  

Sigutė Viluckytė

Skuodo r. savivaldybės administracijos kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė

Skuodo rajono savivaldybė

  1.  

Nomeda Jokubauskienė

Kelmės kultūros centro Etninės kultūros ir tradicinių amatų skyriaus vedėja

Kelmės r. savivaldybė

  1.  

Alma Slušnytė

Vėžaičių kultūros centro direktorė

Klaipėdos rajono savivaldybė

  1.  

Aida Liutikienė

Rietavo savivaldybės kultūros centro meno vadovė

Rietavo savivaldybė

  1.  

Asta Pagarauskaitė

 Raseinių r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros  ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Raseinių rajono savivaldybė

  1.  

Birutė Poškienė

Šiaulių r. savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorė

Šiaulių rajono savivaldybė

  1.  

Jurgita Viršilienė

Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Kultūros paveldo apsaugos vyr. specialistė

Šilalės rajono savivaldybė

  1.  

Virginijus Jocys

Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas

Šilalės kraštiečių draugija

  1.  

Irma Žąsytienė

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė

Kretingos rajono savivaldybė

  1.  

Laima Kelmelienė

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkė

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyrius

  1.  

Violeta Girdžiuvienė

Tauragės r. savivaldybės kultūros centro metodininkė-etnografė

Tauragės rajono savivaldybė

  1.  

Jurgita Šilinskytė

Mažeikių r. savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė

Mažeikių rajono savivaldybė

  1.  

Aldona Kuprelytė

Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos Gamtos ir kultūros paveldo skyriaus vedėjo pavaduotoja

Plungės rajono savivaldybė

  1.  

Rita Macijauskienė

Telšių r. savivaldybės kultūros folkoristė, vaikų ansamblio „Čiučiuruks“ vadovė

Telšių rajono savivaldybė

  1.  

Diana Martinatienė

Šiaulių miesto savivaldybės kultūros centro direktorė

Šiaulių miesto savivaldybė

  1.  

Sigita Milvidienė

Šiaulių „Aušros“ muziejaus Etnografijos skyriaus vedėja

Šiaulių „Aušros“ muziejus

  1.  

Juozas Pabrėža

Šiaulių universiteto vykdomasis direktorius

Šiaulių universitetas

  1.  

Jolanta Skurdauskienė

Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja

Žemaičių dailės muziejus

  1.  

Linas Šedvilas

Varnių regioninio parko vyr. specialistas

Varnių regioninio parko direkcija

  1.  

Lina Lukošienė

Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyriaus meno vadovė

Jurbarko rajono savivaldybė

    22.

Diana Kanclerė

VšĮ Meno psichologijos centro muzikos pedagogė, edukologė Palangos miesto savivaldybė
X