Naujienos

Sveikiname Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados pirmojo etapo nugalėtojus!

Etninės kultūros globos taryba labai džiaugiasi visais pirmosios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados dalyviais bei jų mokytojais. Pirmame olimpiados etape dalyvavo iš viso 258 mokiniai iš 22 savivaldybių. Taryba sveikina Olimpiados pirmojo etapo nugalėtojus ir linki jiems sėkmės antrajame, Lietuvos etnografinių regionų lygmeniu vyksiančiame etape. 

Etninės kultūros olimpiados 2-asis etapas vyks: Aukštaitijos etnografinio regiono – 2019 m. sausio 25 d. Anykščiuose; Dzūkijos  (Dainavos) etnografinio regiono – 2019 m. vasario 5 d. 10 val. Alytuje; Mažosios Lietuvos etnografinio regiono – 2019 m. sausio 30 d. 13.00 val. Šilutėje; Suvalkijos (Sūduvos) etnografinio regiono – 2019 m. sausio 30 d. Marijampolėje; Žemaitijos etnografinio regiono – 2019 m. vasario 11 d. Telšiuose.

LIETUVOS MOKINIŲ ETNINĖS KULTŪROS OLIMPIADOS 1-OJO ETAPO

NUGALĖTOJŲ SĄRAŠAS

 

AUKŠTAITIJOS REGIONAS
(Biržų, Jonavos, Joniškio, Kaišiadorių, Kėdainių, Kupiškio, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio, Ukmergės, Panevėžio miesto ir rajono, Rokiškio, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Širvintų, Švenčionių, Utenos, Zarasų, Visagino)

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Švenčionių rajono

Renata Sliesoraitytė

 

Ivona Jakubcevič

Švenčionių progimnazija, 7 klasė, mokytoja A. Kurpienė

Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, 7 klasė, mokytoja E. Ceiko

3

Biržų rajono

Justina Voraitė

 

Rolandas Kleinys

Pabiržės pagrindinė mokykla, 8 klasė, mokytoja Ž. Klungienė

Medeikių pagrindinė mokykla, 6 klasė, mokytoja N. Simonavičienė

 

7

Panevėžio miesto

Mija Peliakaitė

 

Milda Šopytė

Panevėžio „Vilties“ progimnazija, 6 b klasė, mokytoja V. Masiulienė

Panevėžio „Aušros“ progimnazija, 8 b klasė, mokytoja L. Čiplienė

4

Rokiškio rajono

Livija Jegorovaitė

 

Rūta Kolosavaitė

Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla, 8 klasė, mokytoja L. Bieliūnienė

Obelių gimnazija, 8 klasė, mokytoja J. Kareniauskienė

4

Anykščių rajono

Urtė Raišelytė

 

Ugnė Taurelytė

Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras, 7 klasė, mokytoja Audra Steponavičiūtė

A. Vienuolio progimnazija, 7 klasė, mokytoja Vesta Berkmanienė

6

Utenos rajono

Miglė Magylaitė

 

Monika Purvinytė

Utenos kultūros centras. Mokytoja Dalia Magylienė

Utenos meno mokykla. Mokytoja Rima Garsonienė

4

Iš viso

28

9–12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Švenčionių rajono

Viktorija Jacyna,

 

 

Karolina Rynkun

Švenčionių profesinio rengimo centras, 3 g. kl., mokytoja V. Dragūnienė

 

Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, 4a gimn. klasė, mokytoja J. Zenkienė

3

Biržų rajono

Karolis Parčiauskas

 

Austėja Jankauskaitė

Biržų „Saulės“ gimnazija, 4c klasė, mokytoja N. Kaulinienė

Vabalninko Balio Sruogos gimnazija, 1 g klasė, mokytoja Z. Kumpelienė

 

6

Panevėžio miesto

Tautvydas Šimonis

Panevėžio „Minties“ gimnazija, 4 b (12) klasė, mokytoja A. Balčikonienė

1

Rokiškio rajono

Rimantė Mičelytė

 

Aurelija Kanapeckaitė

Kamajų Antano Strazdo gimnazija, II klasė, mokytojos R. Glinskienė, V. Steputaitienė

Juodupės gimnazija, IV a klasė, mokytojos A. Traskytė, V. Varnienė

8

Anykščių rajono

Aušrinė Neniškytė

 

Kristupas Karčemarskas

Svėdasų J. Tumo-Vaižganto gimnazija, IV klasė, mokytoja Joana Gutmanienė

Anykščių J. Biliūno gimnazija, II klasė, mokytoja Daiva Kuprionienė

3

Utenos rajono

Jonas Ilčiukas

 

Deivydas Pernavas

Utenos meno mokykla. Mokytoja Rima Garsonienė

Utenos meno mokykla. Mokytoja Rima Garsonienė

5

Iš viso

26

Iš viso Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados 1-ajame etape Aukštaitijos etnografiniame regione dalyvavo 54 mokiniai iš 6 savivaldybių.

Vertinimo komisija:

  1. Vitalija Vasiliauskaitė (pirmininkė).
  2. Regina Stumbrienė
  3. Regina Mikštaitė-Čičiurkienė
  4. Alma Pustovaitienė
  5. Lina Vilienė
  6. Ramutė Kežienė.

Olimpiados kuratorė ir atsakingas asmuo – Regina Stumburienė.

 

DZŪKIJOS (DAINAVOS) REGIONAS
(Lazdijų, Šalčinininkų, Trakų, Varėnos, Vilniaus rajono, Alytaus miestas ir rajonas, Birštono, Druskininkų, Elektrėnų)

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Alytaus miesto

Novilė Rasimavičiūtė

 

 

Nojus Nedzinskas

Alytaus „Volungės“ progimnazija, 6b klasė, mokytoja D. Salaševičienė

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 8b klasė, mokytoja R. Krasnauskienė

17

Varėnos

Austėja Tarailaitė

Rugilė Sinkevičiūtė

Kotryna Černiauskaitė

Merkinės V. Krėvės gimnazija, 7 klasė

Merkinės V. Krėvės gimnazija, 7 klasė

Merkinės V. Krėvės gimnazija, 8 klasė

8

Lazdijų

Adelė Gudžiauskaitė

 

 

Aušrinė Petrauskaitė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, 7 klasė, mokytojos R. Sabaliauskienė, R. Dumbliauskaitė

Kučiūnų mokykla, 6 klasė, mokytoja L. Pileckienė

8

 

33

 

9–12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Alytaus miesto

Austėja Klimavičiūtė

 

 

Miglė Tumynaitė

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, I gimnaz. klasė, mokytojos J. Zelenienė, S. Valentukonienė

Alytaus Putinų gimnazija,  I gimnaz. klasė, mokytoja L. Bautronienė

2

Varėnos

Monika Kazabuckaitė

Iveta Basevičiūtė

Merkinės V. Krėvės gimnazija, 10 klasė

 

Merkinės V. Krėvės gimnazija, 12 klasė

6

Lazdijų

Martyna Krikštolaitytė

 

Evelina Bendaravičiūtė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, IV klasė, mokytojos R. Sabaliauskienė, R. Dumbliauskaitė

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimazija, II gc klasė, mokytoja B. Vžesniauskienė

8

 

16

Iš viso Olimpiados 1-ajame etape Dzūkijos (Dainavos) etnografiniame regione dalyvavo 49 mokiniai iš 3 savivaldybių.

Vertinimo komisija:

  1. Aušra Plytninkaitė (pirmininkė)
  2. Romualdas Povilaitis.
  3. Lina Būdienė.
  4. Neringa Rasiulienė.
  5. Rimantė Galinienė.

 

MAŽOSIOS LIETUVOS REGIONAS
(Šilutės, Klaipėdos miesto, Neringos ir Pagėgių)

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Šilutės

Linas Kirjanovas

 

Gabrielė Paap

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, 6 a klasė,

Juknaičių pagrindinė mokykla, 7klasė

   

     6

Klaipėdos rajono

Gabrielė Popovaitė

 

Milda Tulabaitė

 

Greta Sikanova

Ketvergių pagrindinė mokykla, 7 klasė, mokytoja E. Avilovienė

Gargždų „Minijos“ progimnazija, 7 klasė, mokytoja G. Januškienė

Ketvergių pagrindinė mokykla, 7 klasė, mokytoja E. Avilovienė

8

Iš viso

14

9–12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Šilutės

Emilija Skrodenytė

Aistė Čeponytė

Šilutės Vydūno gimnazija, 12 (4t) klasė

Šilutės Vydūno gimnazija, 9 (1 k)  klasė

10

Klaipėdos rajono

-

-

-

Iš viso

10

Iš viso Olimpiados 1-ajame etape Mažosios Lietuvos etnografiniame regione dalyvavo 24 mokiniai iš 2 savivaldybių.

Vertinimo komisija:

  1. Regina Jokubaitytė (pirmininkė)
  2. Jolita Latakienė.
  3. Asta Bartkevičiūtė.
  4. Birutė Servienė.
  5. Lilija Kerpienė.

SUVALKIJOS (SŪDUVOS) REGIONAS
(Marijampolės, Prienų, Šakių, Vilkaviškio, Kauno rajono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos)

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Kalvarijos

-

-

11

Marijampolės

Deimena Cikanaitė

 

 

Lukas Cikana

 

 

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, 7 klasė, mokytojos I. Stražnickaitė, V. Gvazdaitienė

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija, 7 klasė, mokytojos I. Stražnickaitė, V. Gvazdaitienė

4

Prienų

Samanta Pučkaitė

 

Šarūnė Bendaravičiūtė

Skriaudžių pagrindinė mokykla, 6 klasė, mokytoja V. Pučkienė

Stakliškių gimnazija, 7 klasė, mokytoja G. Jasinskaitė-Gurskienė

    8

Iš viso

23

9–12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Kalvarijos

-

-

5

Kauno r.

Ieva Černiauskaitė

Ernestas Steponkus

Kauno r. Domeikavos gimnazija, I a klasė

Kauno r. Domeikavos gimnazija, I a klasė

Neįvyko

    (2)

Marijampolės

Dominyka Vosyliūtė

 

Kazimieras Stanaitis

Rygiškių Jono gimnazija, III g klasė, mokytoja R. Straigienė

Sūduvos gimnazija, II g klasė, mokytoja R. Slankauskienė

     4

Prienų

Mantas Kalinkevičius

Danielius Aldakauskas

Jiezno gimnazija, II klasė, mokytoja N. Kuliešienė

Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 9 klasė, mokytojos V. Kuzmauskienė, R. Uleckienė

    5

Iš viso

16

Iš viso Olipiados 1-ajame etape Suvalkijos (Sūduvos) etnografiniame regione dalyvavo 39 mokiniai iš 4 savivaldybių.

Vertinimo komisija:

  1. Rima Vasaitienė (pirmininkė)
  2. Irma Stražnickaitė
  3. Rasa Slankauskienė
  4. Ramutė Straigienė
  5. Dalia Venckienė
  6. Vilija Kepežinskienė
  7. Laura Lukenskienė
  8. Ernesta Juodsnukytė
  9. Dalia Zagurskienė

 

ŽEMAITIJOS REGIONAS
(Akmenės, Jurbarko, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Plungės, Raseinių, Skuodo, Šilalės, Tauragės, Telšių, Šiaulių miesto, Šiaulių, Palangos miesto, Rietavo)

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Šiaulių miesto

Simas Šidlauskas

Šiaulių „Romuvos“ progimnazija,

7 klasė, mokytojos M. Viltrakienė, S. Vaičiulytė

1

Raseinių

Ugnė Radzevičiūtė

 

 Arminas Jagminas

Raseinių Šaltinio progimnazija, 7 klasė, mokytoja L. Janušienė.

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 8 klasė, mokytoja M. Karpienė

7

Palangos

Vrinda Rackevičiūtė

 

Linas Daukšas

 

Titas Neimantas

 

Kazimieras Eglynas

Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla,

8 klasė, mokytoja L. Janulienė

Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla,

6 klasė, mokytoja L. Janulienė

Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla,

8 klasė, mokytoja S. Matkevičienė

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla, 7 klasė, mokytoja

R. Šalkauskienė

21

Mažeikių

Ramunė Dulinskytė

 

Jorūnė Dimaitė

Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, 6 klasė, mokytoja A. Gricienė.

Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, 8 klasė, mokytoja D. Dimienė.

11

Telšių

Samanta Panovaitė

Telšių r. Žarėnų „Minijos“ pagrindinė mokykla, 8 klasė, mokytoja D. Lakačiauskienė

4

Iš viso

44

9–12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Šiaulių miesto

Greta Petrauskaitė

 

Sotera Babrauskytė

Šiaulių „Romuvos“ gimnazija, IV klasė, mokytoja G. Samalionienė

Šiaulių „Romuvos“ gimnazija, I klasė, mokytoja G. Trinkaitė

        7

Raseinių

Monika Janušaitė

 

Solveiga Petraitytė

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 2g klasė, mokytoja V. Baltrušaitienė

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 2g klasė, mokytoja mokytoja V. Baltrušaitienė

4

Palangos

Elėja Vilkauskaitė

 

Laurynas Bauža

Šventosios pagrindinė mokykla, 9 klasė, mokytoja D. Petkienė

Palangos senoji gimnazija, 9 klasė,

mokytoja R. Kačerauskienė

2

Mažeikių

Reda Pranauskaitė

 

Augustė Joneikytė

Mažeikių r. Viekšnių gimnazija, 4 klasė, mokytoja D. Gromienė.

Mažeikių r. Sedos Vytauto Mačernio gimnazija, 1 klasė, mokytoja R. Januševičienė

5

Iš viso

18

Iš viso Olimpiados 1-ajame etape Žemaitijos etnografiniame regione dalyvavo 62 mokiniai iš 5 savivaldybių.

Vertinimo komisija:

  1. Virginija Rudavičienė (pirmininkė).
  2. Sigita Dacienė.
  3. Asta Pagarauskaitė.
  4. Diana Kanclerė.
  5. Aldona Kuprelytė.

 

VILNIAUS IR KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS

6–8 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Vilniaus miesto

Dorotėja Bernotė

 

Giedrė Simaitytė

VGTU inžinerijos licėjus, 7b klasė, mokytoja Goda Kovalenkienė

Vilniaus Naujininkų mokykla, 6a klasė, mokytoja Laima Jančiauskytė

7

Kauno miesto

Stela Tarasevičiūtė

Kauno Petrašiūnų progimnazija, 7 a klasė, mokytoja R. Vaitkevičienė

      3

Iš viso          

10

 

9-12 klasės

Savivaldybė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla, klasė

Iš viso dalyvavo

Vilniaus miesto

Gabija Meškaitė

 

 

Nora Navardauskaitė

Vilniaus Senvagės gimnazija, 1a gimnazijos klasė, mokytoja Rūta Vyšniauskienė

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, Ib gimnazijos klasė, mokytojas Arvydas Kirda

4

Kauno miesto

Austėja Semčiukevičiūtė

 

 

Andrius Jarašiūnas

Kauno „Saulės“ gimnazija, 3G klasė, mokytojos S. Laučienė, V. Petkevičienė

Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija, 1 klasė, mokytoja J. Žičkevičienė

16

Iš viso

20

EKGT informacija

X