Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkursas 2020

Sodyba „Kukarskė“

Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė“ – tai renovuota XX a. pradžios suvalkiečio sodyba, kurioje pastatai stovi taip, kaip įprasta šiam regionui, o juos supa seni ąžuolai, liepos, senas obelų, vyšnių ir slyvų sodas. 

Sodyboje gyvena įvairių veislių vištos, antys, patarškos, žąsys, kalakutai, triušiai, du draugiški šunys. Šeimininkai svečiams gali pasiūlyti sodyboje auginamų paukščių kiaušinių. Jie taip pat siūlo sodyboje užaugintų daržovių, prieskoninių augalų arba kartu su svečiais verda ant laužo obuolienę, kryklių uogienę, kepa čirvinius blynus, gilių kavą, grybų sriubą. Jie gali pasiūlyti edukacijas „Kukarskės paukščiai“ arba „Sodybos žolynai“. O ir patys svečiai gali žoliauti, grybauti, uogauti, žvejoti ar net nuravėti daržą. 

Lankytojai gali atsigaivinsite žolynais kvepiančioje pirtelėje. Gėlėmis apsodinti ir akmenėliais barstyti takeliai veda prie kubilo ir šalia esančio tvenkinio. 

„Kukarskės“ adresas: Nemuno g. 109, Kukarskė, Kidulių seniūnija, Šakių rajonas. Sodybos paskyra feisbuke >>>

Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos konkurse 2020 „Kukarskei" skirta nominacija už kulinarinio paveldo puoselėjimą ir agroturizmo plėtojimą.

X