Regioninės tarybos

Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos nariai

1. Zita Mackevičienė, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė

2. Audronė Pajarskienė, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkės pavaduotoja, Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

3. Kęstutis Stadalnykas, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkės pavaduotojas, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas

4. Aušra Butkauskienė, Biržų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

5. Rasa Juodagalvienė, Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė

6. Rasa Kulytė-Libienė, Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro Krašto muziejaus skyriaus edukatorė

7. Gediminas Andrašiūnas, Joniškio kultūros centro Jakiškių ir Kirnaičių skyrių renginių režisierius

8. Nijolė Adukonienė, Kaišiadorių kraštotyros muziejus, vyriausioji fondų saugotoja

9. Vilius Marma, Raudondvario kultūros centro etnografas

10. Alma Pustovaitienė, Kupiškio kultūros centro etnografė

11. Gintautas Matkevičius, Molėtų rajono savivaldybės Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas

12. Remigijus Vilys, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

13. Vitalija Vasiliauskaitė, Panevėžio kraštotyros muziejaus vyresnioji muziejininkė

14. Daiva Adamkavičienė, Pasvalio Svalios progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė

15. Renata Budrienė, Pakruojo kultūros centro direktorė

16. Germantė Jucevičiūtė-Kluzcynska, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vyriausioji specialistė

17. Janina Komkienė, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

18. Vita Majerienė, Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė

19. Regina Mikštaitė-Čičiurkienė, Nalšios muziejaus direktoriaus pavaduotoja etninės kultūros veiklai

20. Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė, Ukmergės kultūros centro etninės kultūros specialistė

21. Asta Sieliūnienė, Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja

22. Ilona Vaitkevičienė, Zarasų krašto muziejaus direktorė

23. Giedrė Šukytė, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyr. specialistė

24. Lina Vilienė, Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vedėja

25. Ala Beliajeva, Radviliškio pradinės mokyklos mokytoja ekspertė

26. Jonas Vaiškūnas, Molėtų krašto muziejaus Dangaus šviesulių stebyklos vadovas, tinklaraščio www.alkas.lt redaktorius

27. Džiuljeta Morkūnienė, Panevėžio Romuvos sąjungos narė

28. Marius Semaška, Sirvėtos regioninio parko vyriausiasis kraštotvarkininkas

29. Dalia Urbonienė, Tradicinių amatų klubo „Svirnas“ vadovė

X