Regioninės tarybos

Dzūkijos (Dainavos) etninės kultūros globos tarybos nariai

​1. Marius Galinis, Dzūkijos (Dainavos) etninės kultūros globos tarybos pirmininkas, Aktyvaus laisvalaikio klubo „Juostandis" vadovas.

2. Jurgita Osinskienė, Alytaus rajono savivaldybės, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė).

3. Marta Šliumpienė, Birštono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė

4. Lina Balčiūnienė, Druskininkų kultūros centro etnografė

5. Rūta Vaičekonytė-Chveduk,Kietaviškių seniūnijos kultūrinių renginių organizatorė

6. Neringa Rasiulienė, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė etnokultūrai

7. Vytuolis Valūnas, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas

8. Regina Svirskienė, Varėnos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus patarėja

9. Inga Kudarauskienė, Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė

10. Virginija Žitkauskienė, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ meninio ugdymo pedagogė

11. Aušra Plytninkaitė, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorė

12. Virginija Vitunskaitė, Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos direktorė

13. Gražina Blekaitienė, Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykos bibliotekos vedėja

14. Gintarė Markevičienė, Alytaus krašto muziejaus dailininkė

15. Juozas Žitkauskas, Vilniaus dzūkulių“ asociacijos pirmininkas

16. Irutė Eidukienė, Dieveniškių istorinio regioninio parko vyr. specialistė (kultūrologė)

17. Ilona Šedienė, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos direktorė

18. Virginija Pugačiauskienė, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos istorikė

19. Eglė Liškevičienė, Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialo praktinė mokytoja

20. Daina Pledienė, Lazdijų krašto muziejaus direktorė

21. Romualdas Povilaitis, Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinio padalinio pirmininkas

22. Audronė Lampickienė, Sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė

23. Dominyka Semionovė, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos pirmininkė,

24. Dalia Mockevičienė, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinės mokyklos mokytoja, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos narė

25. Miglė Dalgedaitė-Lučiūnė, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos valdybos pirmininkė, sertifikuota duonos kepėja, edukacijų vedėja

26. Vaida Naruševičiūtė, Varėnos kultūros centro vyr. folkloro specialistė, folkloro „Žeiria“ vadovė

27. Onutė Drobelienė, Margionių kaimo bendruomenės narė

28. Algirdas Juškevičius, Tautodailininkas, drožėjų būrelio vadovas

X