Etnokultūrinės vasaros stovyklos

KAUNAS

Dienos stovykla „Vasara su tradicine lietuvių kultūra“

Tai Kauno tautinės kultūros centro rengiama stovykla. Organizatoriai rašo: „Pabūk savaitę jaunuoju etnosekliu ir laiko mašina keliauk per istorinius laikotarpius!  Stebėk kaip keičiasi žmonių gyvenimo kasdienybės ir švenčių tradicijos, papročiai. Nusikelk į baltų kultūros priešistorę, šalia piliakalnio surask archeologinį ar geologinį radinį, susipažink su Viduramžių kultūra, pabūk to laikmečio amatininku ir pasigamink dirbinį, Naujaisiais amžiais nukeliauk į aristokratų dvarą, pasimokyk dvariško etiketo, mandagaus elgesio ir ant piliakalnio paminėk vasaros šventę. Ir…

Kviečiame 7-12 metų vaikus. Tai puiki galimybė gerai praleisti laiką su kasdieniais apsilankymais įvairiuose Kauno miesto muziejuose, gamtoje, kūrybinėmis-meninėmis užduotimis, žaidybine veikla bei pažintinėmis-edukacinėmis išvykomis į įdomiausias Lietuvos vietas. Tikime, kad kelionės laikmečiais nuotykiai, po ilgų namuose praleistų savaičių, bus puiki patirtis vaikams smagiai, turiningai, aktyviai praleisti vasaros atostogas! Mūsų pedagogai yra ne tik puikūs etninės kultūros žinovai, turintys tvirtą meninę praktiką, bet ir gilias psichologines žinias,  kurių dėka vaikai skatinami kurti, improvizuoti, nebijoti klysti, rizikuoti, džiaugtis savo pasiekimais, bendrauti ir bendradarbiauti. Pasiruoškite išskirtiniams vasaros nuotykiams!"

Stovykla  vyks birželio 28 d. – liepos 2 d.

Platesnė informacija: http://ktkc.lt/paslaugos/vasaros-stovykla/


Etnostovykla „Saulės kasos vėjo supintos 2021"

Organizatoriai rašo: „Linksminsimės, skrajosime ir žaisime pievose kartu su vėju, su saule keliausime į žygius, kūrensime laužą, ieškosime užburto šaltinio, maudysimės, šoksime lietuje ir tapsime tikromis pašėlusiomis miškų laumėmis. Stovyklos metu susipažinsime su lietuvišku folkloru, mokysimės šokti šokelius, dainuoti, žaisti žaidimus. Prisiliesime ir prie senųjų amatų: lipdysime iš molio, ausime juostą, rišime šienukus, piešime, karpysime karpinius, velsime iš vilnos. Tai aktyvi dienos stovykla, kurioje gausu judesio tiek kojelėms, tiek rankelėms, tiek burnelėms. Be etno užsimėmimų mūsų dar laukia nuotykinis orientacinis, estafetės, vaidinimas, vakaronė prie laužo."

Laikas: liepos 26-30 dienomis. 

Vieta: Gamtos darželis "Vaivorykštės sodas", Girionyse.

Išsamesne informacija: https://www.facebook.com/events/338820917748074/?ref=newsfeed

X